Вибір підгодування
Підгодовування для окуня найчастіше використовується в зимовий час. Окуня підгодовують тільки тваринним кормом. під час всі ловлі. Якщо в місці лову є течія використовують зимову годівницю. Іноді рибалки підгодовують не окуня, а дрібну рибку, на яку він полює.
Коли ловлять на блешню, досвідчені рибалки відразу обловлюють лунку з блешнею. Якщо окунь не клює, його увагу це обов'язково приверне. Підгодовування слід кидати тільки в ті лунки, де він клює. .Є один старий забутий спосіб підгодувати окуня-опускають банку з живою рибкою, це можуть бути піскарі або йоржі.
Як підгодувати великого окуня
Крупного окуня пригодовують свіжою кров'ю. Влітку окуня пригодовують в основному черв'яками. Рідше сирими кістками і залишками м'яса. Іноді рибалки для залучення окуня використовують "Альбумін" -суха кров". його також використовують для лову інших хижаків: миня, головня, судака, щуки і т.д.
Цікаве підгодовування
Хочеться поділитися цікавою "підгодовуванням" для окуня. Відразу скажу, що використовую таку справу переважно на зимовій рибалці. Тож почнемо. Для залучення окуня в потрібне місце я користуюся трилітровою банкою, закритою кришкою. У кришці виконані невеликі отвори, а сама банка заповнена живим мальком із водою. Опускаємо банку в сусідню лунку і ловимо окуня. Він дивиться у банку, як у телевізор, але не може зловити видобуток. У цей час блешня або блешня для нього цілком доступні. Подібний метод можна використовувати і влітку, встановивши кілька банок по лінії і проводячи між ними приманку. Але це зовсім практично. А ось взимку – саме воно! Спробуйте!
- Ловля окуня вимагає певної вправності
- Місця проживання окуня досить характерні. На річці - це скати в глубину, чагарники водоростей, заглиблення, вибиті колодами тощо